м. Нікополь: рятувальники закликають остерігатись вибухонебезпечних предметів – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Співробітники 28 ДПРЧ 7 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області 25 серпня розповіли жителям міста про небезпеку вибухонебезпечних предметів. Наголосили, що при виявленні вибухонебезпечних предметів, слід негайно припинити усі роботи в районі виявлення вибухонебезпечного предмета, негайно (з безпечного місця) повідомити про знахідку представникам правоохоронних органів за телефоном «102» та служби порятунку за телефоном«101». 
Повідомлення робити не поспішаючи, чітко, із зазначенням точної адреси (орієнтирів) місця знаходження вибухонебезпечного предмета. Також не користуватися засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух) та вивести (відвести) на максимальну відстань усіх людей (не менше 100 метрів), які знаходились поблизу, намагаючись рухатись назад по своїх слідах.

У будь-якому разі при виявленні вибухонебезпечного предмета або предметів підозрілого характеру лише безумовне виконання заходів безпеки є гарантом того, що не станеться випадку каліцтва чи загибелі.

При виявлені вибухонебезпечних предметів негайно повідомте за телефонними номерами «101» або «102»!