Мер Южного підтримує ідею залишити стару назву міста – Новини Одеської області

Депутати  Южненської міської ради під час чергової сесії виступили проти зміни назви на будь-яку іншу.

І вирішили звернутися до Національної комісії з стандартів держмови з проханням виключити місто з переліку на перейменування.

Рішення щодо перейменування міста южненська міськрада не підтримала, оскільки не вистачило голосів. 

Проте мер Южного Володимир Новацький заявив про малу ймовірність того, що нацкомісія  таки підтримає виключення міста зі списку на перейменування.

“Шансів мало, бо ми вже неодноразово з комісією спілкуватися, вони вже внесли нас у перелік перейменування і не знаю, що треба, щоб таке трапилося, щоб вони могли переглянути це питання і сказати, що місто Южне не підлягає перейменуванню», — вважає Новацький.

Також він допускає: у разі, якщо комісія не виключить Южне зі списку на перейменування, сесія збереться ще раз, аби обрати нову назву. На переконання Новацького, це буде варіант “Південне”. 

Мер також зізнався журналістам, що назва Южне особисто йому самому теж до вподоби.

Довідка ДО

Про те, що жителі міста-супутника Одеси (поки що Южного) проголосували за його перейменування, мер Новацький повідомив у кінці жовтня.

В самому зверненні та в публікаціях ЗМІ, які одразу підхопили звістку, вказано, що більшість жителів Южного, які брали участь у голосуванні, підтримали ідею перейменування міста. Цілих 80% респондентів підтримали варіант «Південне».

Проте одразу ж стало відомо, що в опитуванні взяло участь всього 11% містян.

📗 t.me/dilova_odesa

📘 facebook.com/BusinessOdessa

📙 dilova.com.ua

Креминь хочет декоммунизировать город Южный