На державних дорогах Житомирщини проводять аварійний ямковий ремонт | Журнал Житомира

  • Фото: Служба відновлення
  • 29 лютого, 2024 17:07

На найважливіших дорожніх артеріях краю проводиться аварійний ямковий ремонт для того, щоб забезпечити безпечний проїзд транспорту та зупинити подальше руйнування дороги.

Про це 29 лютого передає Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області.

“Упродовж зимових місяців на дорогах державного значення області ліквідовано холодними асфальтобетонними сумішами 5300 квадратних метрів пошкоджень. Це лише той мінімум, що впливав на безпеку руху переважно на міжнародних дорогах (М-06, М-07, М-21), де найвища інтенсивність руху в області. Левова частка робіт виконана в лютому, коли погодні умови сприяли проведенню ремонту. Після частих переходів температури повітря через нуль цієї зими та під інтенсивним навантаженням транспорту ямковість та розкришування покриття фіксуємо на ділянках доріг, де порушені міжремонтні терміни. Розпочати заплановані капітальний чи поточний середній ремонти тут завадила війна. З приходом стабільного тепла та за наявності фінансової спроможності держави будемо ремонтувати проблемні ділянки суцільними картами з гарячого асфальтобетону”, – йдеться в повідомленні.

Водіїв просять дотримуватися ПДР, обережно долати ділянки доріг, що уражені ямковістю та з розумінням ставитися до ситуації, що склалась.

Фото: Служба відновлення