На Житомирщині лісівники планують висадити понад 24 мільйони сіянців | Журнал Житомира

  • Фото: ДП "Ліси України"
  • 7 березня, 2024 14:17

Філії ДП «Ліси України» Житомирської та Київської областей взялися до висадки понад 30 мільйонів сіянців на площі 4,5 тисячі гектарів. Під час цієї кампанії на Житомирщині планується висадити понад 24 мільйони сіянців, а на Київщині – 6.

Про це 7 березня повідомляє Столичний лісовий офіс.

Тепла погода, що встановилася на початку березня, стала поштовхом до раннього старту весняної лісокультурної кампанії. Оскільки для доброї приживлюваності рослин велике значення має кількість вологи в ґрунті та температура повітря.

“Нові насадження сформовані з 60% хвойних та 40% листяних порід. Найбільше буде висаджено сосни, ялини, дуба звичайного, модрини, вільхи та інших порід. Майже 99% з них – це виключно місцеві види. Найбільші обсяги зі створення лісів проведуть у філіях «Овруцьке спеціалізоване лісове господарство», «Словечанське лісове господарство», «Звягельське лісове господарство» та «Коростишівське лісове господарство».  Для весняної лісокультурної кампанії філії обох областей повністю забезпечені власним садивним матеріалом. На їх територіях функціонує 226 постійних і тимчасових розсадників площею 190 гектар”, – йдеться в повідомленні.

Наразі фахівці уважно стежать за погодними умовами та оперативно коригуватимуть графіки висадки. Лісівники переконані, що сприятливі погодні умови допоможуть провести цьогорічну кампанію в оптимальні терміни.

Фото: ДП “Ліси України”