На Одещині чиновника викрали та побили бізнесмени – Новини Одеської області

У Вилково Ізмаїльського району власник кількох рибопромислових компаній разом із товаришем викрали та побили працівника управління Держагентства меліорації та рибного господарства на Одещині Миколу Зарицького.

«Зарицький зайшов у кафе «Морвокзал», де на літньому майданчику зустрів знайомого власника кількох рибопромислових компаній Василя Величка, який випивав із ще одним підприємцем – Ігорем Гергелем. Рибінспектор долучився до них, щоб, як він написав згодом у заяві, «поговорити за вилов риби».

Потім Величко запропонував товаришам вийти на вулицю. Там він і Гергель схопили рибінспектора та засунули його до багажника автомобіля «Тойота Прадо». Гергель також заліз у багажник і почав бити бранця. За деякий час машина зупинилася, Зарицького витягли назовні та продовжили бити», — повідомляють джерела.

Врешті Зарицькому вдалося втекти. Наразі постраждалий перебуває у лікарні. Він стверджує, що не знає, чому ті на нього накинулися.

Поліція розпочала кримінальне провадження.

Довідка ДО

Величку належить фірма «ВМС-10», яка 13 років займається виловом риби в озері Сасик. Зараз із нею судиться прокуратура, яка домагається повернення водного об’єкта державі. Інші компанії бізнесмена здійснюють аналогічну діяльність у Дунайському біосферному заповіднику та на Тилігульському лимані. Крім того, Величка та Гергеля неодноразово притягували до адміністративної відповідальності за водіння у п’яному вигляді.

📗 t.me/dilova_odesa

📘 facebook.com/BusinessOdessa

📙 dilova.com.ua

На сайті Одеської ОВА з’явився розділ про корупцію