На Полтавщині відтермінували завершення опалювального сезону – Новости Полтавы и области

У Миргородській громаді опалювальний період триватиме на тиждень довше, ніж планували. Таке рішення члени міськвиконкому ухвалили 31 березня. Про це Суспільному повідомив голова громади Сергій Соломаха.

На тиждень довше тепло постачатимуть до житлових будинків, дитсадків, підприємств та відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування. Опалювальний сезон у них продовжили до 10 квітня, розповів голова громади.

На початку квітня не дуже сприятлива температура, похолодання. Плюс Кабмін 31 березня ухвалив рішення щодо продовження пільгових умов по закупівлі газу і на квітень. Тому ми на тиждень продовжили“, – розповів Сергій Соломаха.

Опалювальний сезон у цих закладах мали б завершити 31 березня. Без змін цього дня залишили відключення тепла у закладах освіти та культури.

Як і планували раніше, у Миргородській лікарні інтенсивного лікування опалювальний період триватиме до 10 квітня, розповів Сергій Соломаха.

Опалювальний сезон у Миргородській громади розпочали торік 20 жовтня.

  • Рішення про завершення опалювального сезону ухвалюють органи місцевого самоврядування. Це роблять за умови, коли середня температура повітря протягом трьох діб поспіль не нижча за 8 градусів тепла.

опалення


Источник