Облаштування комфортних укриттів: Віталій Кім провів зустріч литовськими партнерами » Миколаївський Оглядач


У середу, 17 квітня, начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім обговорив потенційні напрямки співпраці з директором компанії-виробника меблів UAB DUV, представником фонду LITUA Вітасом Люджюсом та директором компанії з виробництва фанери UAB Likmerė Міндаугасом Касмаюскісом.

Також долучилися перший заступник начальника ОВА Георгій Решетілов та його позаштатний радник Дмитро Тарасенко.

Серед перспективних напрямків – розширення програми облаштування укриттів модульними меблями. Одним з таких прикладів є створення комфортного простору в укритті однієї зі шкіл Миколаївської області.

У ході зустрічі Віталій Кім подякував за підтримку та висловив зацікавленість у подальшому співробітництві.

«Дякую вам за те, що не лишилися осторонь під час російської військової агресії та підтримали нашу країну. Цей проєкт є чудовим свідченням того, як міжнародна співпраця може допомогти покращити життя людей в умовах війни», – зазначив начальник Миколаївської ОВА.

Представник литовського фонду LITUA Вітас Люджюс підкреслив важливість спільних зусиль та розповів про те, як було розроблено концепцію модульних меблів для укриттів.

«Я хочу подякувати вам та українському народові за вашу стійкість. З початку повномасштабного вторгнення ми хотіли якось вам допомогти – на нашу пропозицію швидко відреагував Технічний університет Вільнюса та допоміг реалізувати ідею модульних меблів. Унікальність цих систем полягає в зручності транспортування та монтажу, сегменти легко з’єднуються без додаткових гвинтів», – сказав він.

Крім того, у рамках зустрічі відбулося підписання Меморандуму про співробітництво між Миколаївською обласною військовою адміністрацією та Благодійною організацією «Вест суппорт в Україні», яка координувала роботу литовського фонду.

Документ з метою співпраці, підтримки та розвитку співробітництва між сторонами в гуманітарній та соціальній сферах підписали начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім та керівник благодійної організації Микита Козиренко.