Паркування у Дніпрі: де заборонено залишати автомобіль | |  

У Дніпрі евакуюють автомобілі, які водії залишають у забороненому місці. Де не можна паркуватися та які наслідки тягне за собою порушення, повідомили у прес-службі Дніпровської міської ради, передає “Дніпро Оперативний”. 

Так, на вулиці В’ячеслава Липинського містянин перекрив автівкою одну зі смуг руху. Чоловіка не зупинив навіть знак, що парковка та зупинка тут заборонені. Водій транспортного засобу швидко знайшовся, йому виписали штраф за порушення правил паркування. 

Автомобіль

З 19 по 25 лютого за порушення правил паркування у Дніпрі евакуювали 47 авто, а також  виписали понад 2 500 штрафів. 

Автомобілі порушників евакуюють у разі паркування на пішохідних переходах, перехрестях, тротуарах, зупинках громадського транспорту та у разі блокування руху. Дається вона водію у копійчину, каже начальник виробничо-технічного відділу КП «Транспортна інфраструктура» ДМР  Андрій Осипов. 

Вартість евакуації транспортного засобу вагою до двох тонн – 2110 грн, від двох тонн до трьох тонн – 2230 грн, від трьох тонн – 2410 грн. Платити треба і за зберігання автівки на штрафмайданчику – 144 грн за добу перші 10 днів, з одинадцятої доби – 23 грн/доба. 

Штраф

Варто пам’ятати, що у місті є і безкоштовні розмічені паркувальні місця. Їх удвічі більше, ніж платних паркувальних майданчиків. Безоплатних парковок у місті – 16 673, платних — 8 134.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на правому березі Дніпра згорів гараж разом з легковиком. А також писали про те, що у застосунку «Повітряна тривога» з’явилася нова функція.