Перевірте перед покупкою: 7 “червоних прапорців” вживаного авто | |

Купівля вживаного авто може бути ризикованою справою. Багато хто стикався з неприємними ситуаціями, коли омріяний автомобіль виявлявся зовсім не тим, чим здавався на перший погляд. Щоб уникнути подібних проблем, водіям слід знати про 7 “червоних прапорців”, які свідчать про те, що вживаний автомобіль краще не купувати, повідомляє «Дніпро Оперативний». 

Багаторазова передача прав власності

Якщо за короткий проміжок часу автомобіль змінив кілька власників, це може бути ознакою серйозних проблем, про які знають попередні власники.

Відсутність історії обслуговування

Відсутність документації про регулярне технічне обслуговування може вказувати на проблеми, що накопичилися через нехтування доглядом за автомобілем.

Невідповідність пробігу

Занадто низький або занадто високий пробіг для віку автомобіля може бути свідченням маніпуляцій з одометром або невідповідностей у документах.

Відновлений після аварії

Відновлені після серйозних пошкоджень або аварій автомобілі можуть мати приховані проблеми, які згодом обернуться дорогим ремонтом.

Несправності вихлопної системи

Підозрілі звуки або запахи з вихлопної труби свідчать про серйозні проблеми з мотором або вихлопною системою, що потребуватимуть дорогого ремонту.

Негативні відгуки

Перед покупкою важливо ознайомитися з відгуками про модель авто, щоб переконатися, що вона не має серйозних проблем, які можуть призвести до дорогих ремонтів або проблем з безпекою.

Сумнівна географічна історія

Автомобілі, експлуатовані в регіонах з поганими дорогами, суворим кліматом або де використовуються агресивні реагенти для обробки доріг, мають підвищений ризик корозії та інших пошкоджень.

Нагадаємо, раніше ми пояснювали, як швидко відновити украдене водійське посвідчення. А ще ми писали, як вигідно придбати шини.