Робоча група «Прозорість та підзвітність» перевірила закупівлі медичних закладів Житомирської області | Журнал Житомира
- Фото: скриншот відео
- 1 березня, 2024 13:05
На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг щодо діяльності робочої групи “Прозорість та підзвітність”.
Про це 1 березня повідомляє Житомирська ОВА.
Під час брифінгу йшлося про аналіз 33 публічних закупівель з очікуваною вартістю понад 5 мільйонів гривень, які оголошувались суб’єктами господарювання в Житомирській області, в тому числі медичними закладами.
“Закупівля фармацевтичних товарів і засобів є невідмінною складовою діяльності будь якої лікувальної установи, для цього кожний заклад оголошує публічну закупівлю на придбання необхідних матеріалів, де чітко і прозоро описує технічні характеристики необхідних товарів. У другій половині лютого цього року були оголошені наступні закупівлі: “Обласна клінічна лікарня Гербачевського” оголосила 4 закупівлі на придбання різних препаратів та матеріалів очікуваною вартістю 84 млн 547 тис грн. КП “Лікарня №1″ Житомирської міської ради” наразі потребує фармацевтичних препаратів та очікує їх закупити за 19 млн грн; “Коростенська центральна міська лікарня” має потребу в загальних протиінфекційних засобах для системного застосування, вакцинах, антинеопластичних засобах та імуномодуляторах. Сьогодні триває процес уточнення необхідних кількісних та якісних характеристик очікуваних товарів для коректного формування тендерної документації”, – повідомив під час брифінгу Василь Хомюк.
Також робоча група розглянула закупівлю, що була здійснена у лютому місяці “Обласною клінічною лікарнею Гербачевського”.
Наші фахівці з’ясували, що у лютому 2024 лікарня провела публічну закупівлю щодо організації харчування пацієнтів, що перебувають в лікувальному закладі. Очікувана вартість придбаної послуги становила 27 млн 864 тис грн. Послуги з надання харчування закуповуються одноразово і термін їх постачання до кінця поточного року. 31 січня 2023 року замовник на майданичику Prozoro опублікував технічні вимоги до майбутніх контерагентів з опублікуванням проєкту договору. До 05 лютого 2024 року було надано можливість звернутися до замовника за наданням уточнень/роз’яснень щодо умов надання послуг для формування власної тендерної пропозиції.
На момент розкриття тендерних пропозицій, протокол від 9 лютого 2024 року, було встановлено що тендерну пропозицію сформував та надіслав один учасник – ТОВ “ФУДІ-КЕЙТЕРИНГ”. В складі тендерної пропозиції були надані необхідні документи для підтвердження оголошеним вимогам. Кошторисна складова тендерної пропозиції склала 25 294 500 грн, що на 9,2% менше очікуваної вартості”, – йдеться в повідомленні.
Також робочою групою «Прозорість та Підзвітність» при Житомирській обласній військовій адміністрації запроваджено прийом повідомлень про можливе нецільове використання бюджетних коштів в умовах воєнного стану.