У Монастирищі чоловік зіштовхнув з дамби 16-річну дівчину » Новости Черкасс за сегодня

Дівчина впала на бетонне покриття та отримала тілесні ушкодження, які згідно висновку експерта відносяться до категорії ушкоджень середнього ступеня тяжкості, що спричинили тривалий розлад здоров’я.

За процесуального керівництва Монастирищенського відділу Уманської окружної прокуратури закінчено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт відносно жителя Монастирищини за необережного середньої тяжкості тілесного ушкодження ст. 128 КК України).

За даними слідства, 25-річний підозрюваний 23 червня 2021 року близько 18 години, перебуваючи на металевій дамбі водойми, що знаходиться у межах м. Монастирище Черкаської області, не передбачаючи можливості настання суспільно-небезпечних наслідків свого діяння, хоча, діючи з більшою обачністю, повинен був і міг їх передбачити, умисно штовхнув неповнолітню 16-річну дівчину, внаслідок чого, остання упала на бетонне покриття та отримала тілесні ушкодження, які згідно висновку експерта відносяться до категорії ушкоджень середнього ступеня тяжкості, що спричинили тривалий розлад здоров’я.

На даний час прокуратурою вживаються заходи для забезпечення розгляду справи в суді в розумні строки.