В школі №35 відкрили LEGO-клас

У школі №35 облаштовано LEGO-клас. Тут учні початкової школи, а також 5-6 класів, вчаться збирати роботів та керувати ними з планшетів, що розвиває, в першу чергу, навички програмування. На виконаня ремонтних робіт, придбання меблів та додаткового обладнання для цього кабінету спрямовані кошти з депутатських фондів Олександра Ломако та Артема Тарасенко.

 Це вже другий спеціалізований кабінет у цій школі. Раніше тут обладнали клас робототехніки.

— Оскільки у закладі навчається 1800 дітей, то, зрозуміло, що одного такого кабінету недостатньо, —говорить директорка школи №35 Наталія Іваницька.— Тому що дітям дуже подобаються заняття із комп’ютерною технікою і складання роботів. У нас ще перед війною була підписана домовленість із Інститутом модернізації змісту освіти і ми отримали додаткове обладнання (планшети, базові набори) для того, щоб діти могли працювати із цими роботами, але нам потрібне було приміщення, щоб можна було займатися не групою, а цілим класом.

З наступного навчального року планують проводити цю роботу не тільки у форматі гуртка, а й включати в навчальний процес.

— Ці уроки для дітей не тільки для того, щоб вони навчилися програмувати, використовувати свої знання на практиці, а як одна із складових психологічного розвантаження. Тому що коли діти навчаються у грі, то вони отримують максимальний позитив і, ми вважаємо, що це допомагає дітям пристосуватися до сучасних реалій, — пояснила Наталія Іваницька.

Під час активних бойових дій вибуховою хвилею у цьому закладі було пошкоджено 1/3 вікон. Їх замінили завдяки допомозі партнерів, а укриття зроблено коштом бюджету Чернігівської міської територіальної громади. Школа №35 одна із найбільших у місті, охоплює 1800 дітей. Наразі 41 із 58 класів навчається офлайн.

Джерело: Пресслужба Чернігівської міської ради 

03.05.2023 08:35 Мой Чернигов

  • Комментарии

RSS Написать комментарий Нет комментариев. Ваш будет первым! Ваше имя: E-mail для ответов: Загрузка…


Источник