Волога в салоні авто: найбільш дієві способи боротьби з нею | |

Вогкість в салоні – не просто дратівливий фактор, вона може призвести до цвілі, неприємного запаху та навіть руйнування внутрішніх матеріалів. На щастя, існує багато методів, які допоможуть вам позбутися від зайвої вологи та зберегти ваш автомобіль у чудовому стані. Яких саме – розкаже «Дніпро Оперативний». 

Заміна салонного фільтра

Періодична заміна салонного фільтра (раз на 10-15 тисяч км) блокує пил і вологу, які намагаються проникнути в салон через вентиляційну систему.

Примусова вентиляція

Після дощу або в мокру погоду провітріть салон, відкривши вікна та двері на 10-15 хвилин. Це допоможе вивести зайву вологу та прискорити процес висихання.

Силікагелеві сушарки

Розміщення в салоні силікагелевих сушарок або вологопоглиначів (продаються в автомагазинах) ефективно вбирає зайву вологу з повітря.

Чистий моторний відсік

Регулярно оглядайте та очищайте моторний відсік від бруду та листя, адже засмічення можуть сприяти проникненню вологи в салон.

Догляд за ущільнювачами

Перевіряйте ущільнювачі вікон і дверей на зношення та пошкодження. Замінюйте їх за необхідності, щоб запобігти проникненню води.

Очищення жолобів

Регулярно чистіть жолоби та стоки дощової каналізації, щоб уникнути застою води та проникнення її в салон.

Гумові килимки

Використовуйте гумові килимки, які легко миються і не дають волозі просочитися на килимове покриття.

Вентиляція лобового скла

Під час роботи кондиціонера включайте вентиляцію лобового скла. Це зменшить конденсацію та покращить циркуляцію повітря.

Хімічні засоби

Застосовуйте спеціальні антизапотівачі на внутрішній бік лобового скла, щоб мінімізувати утворення конденсату.

Пам’ятайте, що боротьба з вогкістю – це комплексний процес, який потребує регулярної уваги. Завдяки профілактичним заходам та простим порадам ви зможете зберегти ваш автомобіль сухим, комфортним та без неприємного запаху.

Джерело: АвтоDream

Нагадаємо, раніше ми розповідали, які речі завжди повинні бути в багажнику вашого авто, та як водіям Дніпра самостійно усунути дрібні подряпини на авто.