Українська блогерка Аліна Шаманська святкувала Геловін в Каліфорнії разом із сином | Шоубизнес

  Українська блогерка Аліна Шаманська святкувала Геловін в Каліфорнії разом із синомadmin

Аліна Шаманська понад рік проживає з сином в США.

Українська блогерка Аліна Шаманська, авторка подкасту “Розлючена” на Youtube, у якої в Instagram понад 1,3 млн підписників, детально розповіла та показала як вона з сином відсвяткувала Геловін в Каліфорнії. Про це вона розповіла в Instagram.

У своєму Instagram вона залишила коротке привітання й обіцяла пізніше розповісти докладніше про цю незабутню подію.

“Хеппі Геловін, друзі! Давно не бачились, я просто хотіла трошки відпочити від соцмереж та виспатись. Зараз вирушаю на шкільний геловінський парад, і саме з цього моменту почну свій сторітейл”, — радіє Аліна.

Аліна Шаманська була приголомшена геловінським парадом у школі сина в США:

“Отже, парад завершився, і я не можу не поділитись своїми враженнями. Це було просто неймовірно! Я дуже люблю цю традицію, коли як учні, так і вчителі вдягаються в костюми та насолоджуються святом. Це дарує особливу атмосферу спільноти, де кожен може насолоджуватись звичайними речами. Наприклад, коли ми підійшли до школи, мій син так захопився костюмом місіс Фіні, яка була переодягнена у смачний бургер. Це справді зближує нас і створює неповторну атмосферу веселощів і радості. Веселощі продовжуються, друзі! Слідкуйте за моїм сторітелінгом, щоб дізнатися більше подробиць!”.