Упродовж минулого тижня надзвичайники 69 разів залучались до ліквідації надзвичайної ситуації, надзвичайних подій, пожеж та надання допомоги громадянам – Новини Чернігова та Чернігівщіни

Упродовж минулого тижня (з 23.08.2021 по 30.08.2021) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 188 чоловік особового складу та 64 одиниці спеціальної техніки.

Вогнеборцями ліквідовано 47 пожеж, із яких 1 на об’єкті, 20 у житловому секторі громадян, 2 на транспорті, 20 в природних екологічних системах та 4 інші. Під час гасіння пожеж врятовано 1 особу. Внаслідок дії небезпечних факторів вогню 2 особи травмовано. У вогні загинуло дві людини.

На водних об’єктах Ніжинського та Н.-Сіверського районів області потонуло 2 особи.

Також фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 6 разів залучалися до дій за призначенням у Чернігівському районі (2 рази), Ніжинському районі (3 рази) та Прилуцькому районі (1 раз). Знищено 11 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни: 6 артилерійських снарядів калібром 152 мм, 1 артилерійський снаряд калібром 122 мм, 1 артилерійський снаряд калібром 85 мм, 1 мінометну міну калібром 82 мм, 2 мінометні міни калібром 50 мм.

Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 16 разів залучалися для надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГУ ДСНС України у Чернігівській області