13 квітня: як минула Суми і Сумській області субота – Область – Сумские новости

ВС 13 апреля 2024 в 23:13

Війна з росією

Уночі російські військові випустили вісім мін по Краснопільській громаді. Протягом дня ворог завдав 118 ударів з авіації (КАБами, ракетами), артилерії, гранатометів, мінометів і FPVдронів по 10 громадах: Білопільській, Великописарівській, Есманській, Краснопільській, Миропільській, Путивльській, Свєській, Середино-Будській, Хотинській та Шалигинській.

Пам'ятна дата

117 бригада територіальної оборони України відзначила 6-ту річницю з дня свого заснування. Бригада була створена в Сумській області. Сьогодні воїни 117 бригади територіальної оборони захищають державний кордон Сумщини та безстрашно б'ються з ворогом у гарячих точках України. Великий уклін нашим мужнім захисникам!

Безпека та захист

Уряд надасть Сумщині субвенцію на будівництво та ремонт укриттів у медичних закладах. Насамперед кошти спрямують на облаштування бомбосховищ у медичних установах, розташованих у прикордонній зоні з росією. Також цього року отримають фінансову допомогу з держбюджету в розмірі 150 млн. гривень на будівництво укриттів школи Сумщини.

Шкільний спорт

У п'яти районах Сумської області стартував ІІІ етап проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги". 167 команд із 85 шкіл із 43 територіальних громад Сумської області виборюватимуть перемогу в змаганнях із волейболу, баскетболу, футзалу, черліденгу та спортивного орієнтування.

Надзвичайна подія

У Сумах близько 21:00 сталася ДТП: на перетині вул. Харківська та пр-ту Лушпи зіткнулися дві іномарки. У результаті одна людина опинилася в лікарні.

Джерела: Сумська обласна військова адміністрація, Сумська міська військова адміністрація, ОК Північ, Національна поліція, Кордон.Медіа