Артснаряд забрав життя 37-річного воїна Полтавщини

Дмитро Седешев

Фото оприлюднила Лубенська громада

Яніна Мурдза13 квітня 2024, 13:04

На Донеччині прийняв останній бій захисник Дмитро Седешев. Призначили дату прощання з воїном.

Про це повідомили в Лубенській громаді 13 квітня. Дмитро Седешев повернеться до Полтавщини на щиті.

Захисник народився 26 серпня 1986 року у Росії, а у 1990 році родина переїхала на Полтавщину. Тут він закінчив місцеву спеціалізовану школу №6. Пізніше – Лісотехнічний коледж.

У 2017 році Дмитро Седешев здобув вищу освіту у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна». Працював на Лубенському заводі «Шліфверст», на охоронних підприємствах Києва. До мобілізації – у компанії «Лубнифарм».

«У пам’яті рідних і друзів Дмитро назавжди залишиться надзвичайно життєрадісною, щирою і доброю людиною. Він завжди був готовий прийти на допомогу. У людях вмів бачити тільки хороше. Чесний і патріотичний», – пишуть про земляка в громаді.

Дмитро Седешев нагороджений медаллю «Ветеран війни – учасник бойових дій». У лавах війська служив на посаді навідника механізованого батальйону. Мав звання солдата.

Загинув 10 квітня у результаті ворожого артилерійського обстрілу позицій підрозділу поблизу Водяного Волноваського району.

Прощання з полеглим відбудеться 14 квітня о 12:00 на Володимирському майдані у Лубнах. Цей день у громаді оголошений днем жалоби.

Світла пам’ять захисникові!

Згадаймо імена полеглих на фронті земляків

19-річний морпіх Євгеній Пулинець знайшов останній спочинок на Полтавщині, куди його родина переїхала після початку повномасштабного вторгнення з Маріуполя. Він повернувся до України з-за кордону й добровольцем пішов до лав війська.

Життя воїна Миколи Облапа з Глобинської громади забрав ворожий мінометний обстріл. 7 грудня 2022 року чоловік приєднався до лав Збройних сил та став на захист України. Службу проходив на посаді водія механізованого взводу.

34-річний Артем Кравченко склав голову в боях на Луганщині. Життя захисника забрав ворожий мінометний обстріл. Артем Кравченко загинув 5 квітня, а 11 квітня захисника провели у вічність в рідній громаді.

Через 2 місяці після загибелі знайшли тіло воїна Віталія Полтави. Захисник поліг у бою на східному фронті. Після кількамісячних пошуків загибель військового підтвердили. Віталій Полтава мешкав у селі Розбишівка.