“Енергосистема зазнала сильних ракетних ударів”: що обговорювали на Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

Про це повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук у відеозверненні, пише Фіртка.

“Взяла участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президенті України. Перш за все ми розпочали розглядати безпекові питання, які у час війни є особливо важливими та гострими.

Адже бачимо, скільки ракетних атак здійснює ворог по мирних містах, по критичній інфраструктурі”, — каже Світлана Онищук. 

Як зауважує Онищук, Івано-Франківщина завжди долучається до важливих проєктів, процесів, підтримує області, де йдуть бойові дії.

“На даний час ми будуємо фортифікаційні споруди в Донецькій області. На конгресі також наголошували, про те, що сильних ракетних ударів зазнала вся енергосистема нашої держави.

Тому ми також повинні у пікові години ощадно ставитися до використання електроенергії. Тому що це єдина енергосистема нашої країни. Ми хочемо, щоб всі українці були зі світлом. 

Найскладніша ситуація в місті Харків. Івано-Франківська область всіляко намагається допомагати та підтримувати, не залишати людей в біді. Тому вже першу допомогу для харків’ян ми відправили. Це харчі, генератори, які надзвичайно потрібні”, — коментує Онищук.

Світлана Онищук додає, особливу увагу Володимир Зеленський спрямував на питання підтримки захисників та захисниць, ветеранів, які повернулися з війни. Зокрема, розповів про створення мережі реабілітаційних центрів, де наші ветерани зможуть відновитися, як фізично, так і психологічно.

“В Івано-Франківській області діє 21 реабілітаційний центр, також продовжуємо працювати в цьому напрямку.

Ще одне надзвичайно важливе питання — це формування нової платформи, зробленої в Україні — підтримка нашого товаровиробника. Такі особливі слова нашого Президента: “Ми маємо бути єдині. Але єдині та сильні разом”.

Тому формуючи економіку нашої держави кожен робить свій вклад в нашу перемогу. Тому що сильна економіка — це є можливості для обороноздатності нашої країни.

Це є можливості підсилення захисників та захисниць, які самовіддано захищають нашу державу.

Говорили також і про євроінтеграцію, про налагодження співпраці з міжнародними партнерами та донорами, які солідарні з нами й підтримують нашу державу в складні воєнні часи”, — наголошує посадовиця. 

Посадовиця зазначає, що Івано-Франківська область від початку повномасштабного вторгнення російської федерації понад 60 автобусів передала для ЗСУ.

“На Конгресі місцевих та регіональних влад було чітко зазначено, що є державна субвенція на закупівлю шкільних автобусів.

Тому ми можемо компенсувати тим громадам, які найбільше потребують шкільних автобусів”, — резюмує Онищук.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!

Читайте також:

Конгрес місцевих та регіональних влад при президентові України в Івано-Франківську: обговорювали підготовку до зими

В Івано-Франківську відбувся конгрес місцевих і регіональних влад

В Івано-Франківську провели засідання Конгресу місцевих та регіональних влад за участю президента України