Гурт Ziferblat випустив нову пісню “Літаки”

Володарі почесного другого місця на Нацвідборі на Євробачення 2024 гурт Ziferblat представив нову пісню Літаки і відео до неї.

Улюбленці глядачів Нацвідбору на Євробачення 2024 гурт Ziferblat представили нову пісню Літаки. Вона стала першою композицією гурту, написаною під час війни. У ній музиканти пригадали мирні часи і нагадали, що вони знову колись настануть.

«Це пісня про мирні часи. Про майбутні мирні часи, які, можливо, настануть. Це про тих, хто колись дивитиметься на чисте безпечне небо і навіть не уявлятиме, що буває якось інакше.

Коли перечитую текст, уявляю такий собі магічний телефон, який дозволить сьогодні поспілкуватись з людиною утопічного майбутнього. Увесь світ такий самий, а чорнять його тільки деталі», — розповідає Даниїл Лещинський.

Його брати, Валентин Лещинський зауважив, що в реальності війни українці живуть вже 10 років.

«Для мене дуже експериментальна робота. Вона виникла спонтанно, коли Фєдя (третій учасник гурту Федір Ходаков — nv.ua) приніс свою мелодію на клавішах, і ми раптом вирішили — будемо робити.

Це наша перша актуальна рефлексія на події, що відбуваються навколо нас. Це не відхід у казкові світи дитинства, як це було в альбомі Перетворенні. Це груба, брутальна реальність, в якій ми живемо насправді вже 10 років», — ділиться Валентин Лещинський.