м. Кам’янське: у частину до вогнеборців завітали діти – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

3 вересня до 7 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області завітали на екскурсію учні Колегіуму №16 міста Кам’янське.

Основним завданням заходу постало ознайомити учнів з професією «Рятувальник», показати пожежну частину та техніку, розповісти про пожежно-рятувальне обладнання, захисний одяг та нагадати правила безпеки життєдіяльності.

Дітлахи мали змогу з головою зануритись в життя вогнеборців та приміряти елементи спорядження, посидіти в пожежній машині, а найбільш захоплюючим видовищем для дітлахів, була подача води для гасіння умовної пожежі.

На протязі всієї екскурсії учні задавали питання, які їх цікавлять, та ділились своїми знаннями основних правил пожежної безпеки і порядку дій при виникненні пожежі.

В свою чергу, надзвичайники пояснювали діткам, що ігри з вогнем – дуже небезпечні, тому необхідно бути уважними, обережними та добре знати, як діяти, у разі виникнення пожежі. Проведення подібних екскурсій сприяє додатковому вивченню основних правил життєдіяльності малюками, що неодмінно стане в пригоді на протязі всього їхнього життя.