м. Нікополь: співробітники Служби порятунку «101» провели профілактичний рейд біля водних об’єктів – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

7 вересня співробітники Нікопольського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичний рейд біля водних об’єктах міста Нікополь з метою навчання населення діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій під час відпочинку біля водойми.

Під час проведення роз’яснювальної бесіди рятувальники наголошували громадянам на необхідності дотримання правил безпеки на воді, купатися лише в дозволених місцях відпочинку, обмежити себе в відвідуванні несанкціонованих місць для купання, не вживати спиртні напої перед купанням та не забувати здійснювати догляд за дітьми, не відпускали їх самих у воду. Також відпочиваючим вручені інформаційну листівку «На воді відпочивай з розумом» з правилами перебування на воді.

Як зазначили фахівці ДСНС, дотримання простих правил безпеки не вимагає від людини особливих зусиль, але водночас гарантує їй безпечний відпочинок, що приносить лише задоволення.

Шановні громадяни, пам’ятайте! Під час плавання уникайте води зі швидкою течією, не купайтесь в стані алкогольного сп’яніння, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах та обов’язково слідкуйте за своїми дітьми, адже їх поведінка у воді завжди непередбачувана.