Орденом нагороджений воїн з Полтавщини – ПОЛТАВА СЬОГОДНІ

Анастасія Татаренко27 березня 2024, 16:03

Орденом «За мужність» III ступеня посмертно нагородили воїна з Миргородського району Руслана Іщенка.

27 березня в Петрівсько-Роменській громаді повідомили, що 19 жовтня, Указом Президента України орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагороджений воїн Руслан Іщенко. 

Руслан Іщенко народився в 1990 році, жив у Березовій Луці на Полтавщині.

16 червня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу Мар’янки на Донеччині воїн загинув.  Попрощалися з Русланом Іщенком 23 червня в селі Березова Лука.

Вічна пам’ять захисникові!

Нагадаємо, що орденом «За мужність» III ступеня посмертно нагородили воїна з Полтавщини Сергія Бутенка, який загинув на Луганщині.

Сергій Бутенко народився 25 лютого 1999 року в Горішніх Плавнях на Полтавщині. У 2016 році закінчив школу №2, а потім навчався у Львівському національному університеті імені Івана Франка на хімічному факультеті, а після цього воїн продовжив навчання в аспірантурі на кафедрі органічної хімії.

Влітку 2022 року добровольцем пішов захищати Україну. Під час служби був нагороджений нагрудним знаком «Захиснику України», медаллю «Лицарський хрест», відзнаками командира оперативно-тактичного угруповання «Лиман» «Знак доблесті».

12 січня 2024 року, під час виконання бойового завдання у районі села Нововодяне на Луганщині воїн Сергій Бутенко загинув. 22 січня з молодшим сержантом попрощалися в Горішніх Плавнях. 

7 березня Указом Президента України воїн Євгеній Довгий посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. 

Народився Євгеній Довгий 5 лютого 1990 року в Світловодську на Кіровоградщині. 9 серпня 2022 року воїн був мобілізований на російсько-українську війну. У лютому 2023 року Євгеній Довгий був тяжко поранений, деякий час лікувався в госпіталі, а потім знову повернувся на фронт. 

1 січня 2024 року під час виконання бойового завдання старший стрілець десантно-штурмового батальйону Євгеній Довгий загинув в районі Кліщіївки на Донеччині.