Рятувальники взяли участь в урочистих заходах до Дня міста – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

11-го вересня, місто Дніпро зі своїми мешканцями та гостями святкує 245-ту річницю з Дня свого народження. Вогнеборці активно приймають участь у святкових заходах та забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час святкування.

Серед багатьох розважальних програм відбулась виставка пожежно-рятувальної техніки на площі Героїв Майдану міста Дніпро. На локації присутня різноманітна аварійно-рятувальна техніка та обладнання вогнеборців. Кожен охочий мав унікальну можливість особисто познайомитись з інструментом рятувальників та уявити себе справжнім вогнеборцем.

Мешканці обласного центру були у захваті від того, що можна посидіти за кермом пожежного авто. У даному заході взяли участь шість одиниць пожежно-рятувальної техніки від ДСНС міста та 13 чоловік особового складу. Багато було і бажаючих зробити фото на згадку з вогнеборцями та пожежними машинами.

Загалом до забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час святкування дня міста Дніпро задіяно 35 чоловік особового складу рятувальників та 10 одиниць пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.