Снуп Доґґ стане спеціальним кореспондентом Олімпійських ігор 2024

Як повідомляє видання NBC, у Парижі (місто проведення Олімпійських ігор цього року) репер досліджуватиме визначні пам’ятки міста, відвідуватиме олімпійські змагання та заходи, а також спілкуватиметься зі спортсменами, їхніми друзями та сім’ями.

«Я виріс, дивлячись трансляції олімпіад, і в захваті від того, що зможу спостерігати за надзвичайними атлетами у Парижі. Це свято навичок, самовідданості та прагнення до величі.

Нас чекають захопливі змагання, і, звісно ж, я внесу свій неповторний стиль. Це буде найепічніша Олімпіада усіх часів, тому слідкуйте за подіями та будьте на зв’язку», — сказав Снуп Доґґ.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений snoopdogg (@snoopdogg)

Репер уже брав участь у коментуванні Олімпійських Ігор в Токіо у 2021 році разом із коміком Кевіном Гартом, і тоді став улюбленцем глядачів. Зокрема через це його покликали знову:

«Ми не знаємо, що в біса відбуватиметься щодня, але ми знаємо, що він додасть свій унікальний погляд на наше оновлене олімпійське шоу в праймтайм», — прокоментувала призначення Моллі Соломон, виконавча продюсерка та президентка NBC Olympics Production.

Літні Олімпійські ігри в Парижі розпочнуться 26 липня 2024 року та триватимуть до 11 серпня. На змаганнях буде розіграно 329 медалей у 32 видах спорту (48 дисциплін). Участь візьмуть понад 10 тисяч спортсменів.