Фільм «Я, “Побєда” і Берлін» отримав дату виходу. Дивіться фінальний трейлер

Комедія за однойменною повістю Кузьми Скрябіна «Я, “Побєда” і Берлін» вийде в український прокат 21 березня 2024 року. Автори фільму презентували фінальний трейлер.

У 2006 році музикант Андрій Кузьменко («Скрябін») видав свою першу книгу — історію про музиканта, який з другом подорожує до Німеччини на старій машині. У 2020 році почалися зйомки фільму за її мотивами, який мали презентувати в березні 2022. Через повномасштабну війну прокат відклали. 

«Цей фільм ми створювали з безмежною любовʼю та глибокою повагою. І попри всі перешкоди, нарешті частинка наших сердець знайшла шлях до глядача. Ми мрійники, не менш віддані та натхненні, ніж наш Кузьма, і наше бажання — щоб якомога більше людей дивилось якісне українське кіно. Наша перемога ще попереду, але зараз, за допомогою “Побєди”, ми хочемо подарувати вам мить радості й світла», — прокоментувала довгоочікуваний анонс прокату режисерка Ольга Ряшина («Секс і нічого особистого»).

Особливістю «Я, “Побєда” і Берлін» є його саундтрек  — 16 українських гуртів і артистів переспівали пісні «Скрябіна» на новий лад. Серед них Джамала, MONATIK, Wellboy, ADAM, Тіна Кароль та інші. Частина каверів вийшла у 2021–2022 роках, частина вийде згодом.

За сюжетом фільму, за три дні до запланованого концерту музикант-початківець Кузьма вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій «Побєді», щоб обміняти її в колекціонера на шестисотий «Мерседес». Кузьма обіцяє своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям із гурту — встигнути на виступ. Уже з перших хвилин подорожі все, звісно, йде не за планом.

Ролі зіграли українські актори Іван Бліндар («Коли падають дерева», «Сквот32»), Володимир Гева («Мій хлопчику») та Марія Стопник («Секс, інста і ЗНО»).