Відбійник монтують у Дніпрі на проспекті Науки | |  

У Дніпрі на проспекті Науки (кол. Гагаріна) комунальники монтують колесовідбійний брус європейського зразка. Де саме його встановлять та чому, повідомляє “Дніпро Оперативний”. 

Комунальники

Як йдеться на сайті Дніпровської міської ради, роботи проведуть на ділянці від вул. Лазаряна до вул. Телевізійної. Всього змонтують близько 600 м двостороннього металевого бруса.

За словами начальниці управління з благоустрою міста департаменту благоустрою та інфраструктури Світлани Літвінової, дана ділянка на проспекті є найбільш аварійною за аналітикою останніх п’яти років. Тут сталася велика кількість ДТП з летальними наслідками. Роботи планують завершити за два тижні, якщо дозволятиме погода. 

Роботи

Загалом, колесовідбійні бруси у місті почали ставити ще у 2019 році. Їх монтують у місцях, які пропонує патрульна поліція. При зіткненні відбійник бере удар на себе, а отже учасники ДТП отримують мінімальну шкоду. Бруси, які монтуються у Дніпрі – європейського зразку. Наше місто перше в Україні, де вони з’явилися. Такі бруси щорічно за допомогою краш-тесту перевіряє найбільша громадська організація автомобілістів Німеччини ADAC.

Вантажівка

На сьогодні такі бруси встановлені на просп. Слобожанському, Запорізькому шосе, проїзді Олександра Гальченка, вул. Криворізькій, Сонячній Набережній,  Набережній Перемоги та в інших місцях. Якщо вийде, у цьому році він також з’явиться на ще одній з аварійних ділянок — вул. Космічній, а саме від ж/м Сокіл-2 до лікарні.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, як правильно відремонтувати пороги в автомобілі. А також писали про 12 правил водіння, які стануть в пригоді кермувальникам.