Воїн з Полтавщини посмертно нагороджений орденом – ПОЛТАВА СЬОГОДНІ

Анастасія Татаренко31 березня 2024, 08:03

Указом Президента України орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагородили військового з Лохвицької громади.

25 березня стало відомо, що Указом Президента України від 24 листопада 2023 року воїн Ігор Андрущенко посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. 

Бойовий шлях воїна

Ігор Андрущенко народився в 1988 році в Лохвиці на Полтавщині. Навчався воїн в Лохвицькій загальноосвітній школі №3. Після навчання працював водієм у ДП «Лохвицький шлях».

25 березня 2022 року воїна призвали до лав Збройних сил України по мобілізації. Він мав звання солдата та служив на посаді стрільця-санітара механізованого відділення.

21 серпня 2022 року, під час обстрілу російськими військовими воїн Ігор Андрущенко загинув поблизу Мазанівки на Донеччині. У нього лишилися батьки, дружина, двоє синів та сестра.

Вічна пам’ять воїну! 

Нагадаємо, що Орденом «За мужність» III ступеня посмертно нагородили воїна з Полтавщини Сергія Бутенка, який загинув на Луганщині.

Сергій Бутенко народився 25 лютого 1999 року в Горішніх Плавнях на Полтавщині. У 2016 році закінчив школу №2, а потім навчався у Львівському національному університеті імені Івана Франка. 

Влітку 2022 року добровольцем пішов захищати Україну. Під час служби був нагороджений нагрудним знаком «Захиснику України», медаллю «Лицарський хрест», відзнаками командира оперативно-тактичного угруповання «Лиман» «Знак доблесті».

12 січня 2024 року, під час виконання бойового завдання у районі села Нововодяне на Луганщині воїн Сергій Бутенко загинув.

7 березня Указом Президента України воїн Євгеній Довгий посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Народився Євгеній Довгий 5 лютого 1990 року в Світловодську на Кіровоградщині. У 2007 році воїн закінчив Комсомольську школу №2, а потім в технікумі здобув кваліфікацію техніка-механіка. Із 2010 до 2020 року він працював на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті. 9 серпня 2022 року воїн був мобілізований на російсько-українську війну. У лютому 2023 року Євгеній Довгий був тяжко поранений, деякий час лікувався в госпіталі, а потім знову повернувся на фронт.

1 січня 2024 року під час виконання бойового завдання старший стрілець десантно-штурмового батальйону Євгеній Довгий загинув в районі Кліщіївки на Донеччині. 

Залишити відповідь