У Смілі в останню путь провели захисника

 

Вчора, 14 квітня, попрощалися із військовим Володимиром Терешонком.

Про це повідомив міський голова Сміли Сергій Ананко.

Народився Володимир Терешонок 18 квітня 1980 року в селі Ташлик. Здобував освіту в місцевій загальноосвітній школі. Професію газоелектрозварювальника з 1997 році отримував в Смілянському ЦППРК. А вже у 1998 році був призваний на строкову військову службу до лав ЗСУ. Служив в столичному батальйоні Почесної варти.

Після демобілізації працював газоелектрозварювальником у будівельній фірмі. А вже за пару років, у лютому 2001 року, розпочав військову службу за контрактом на посаді старшого співробітника охорони групи охорони стрільбища СБУ. У жовтні 2008 року був змушений звільнитися з військової служби у зв'язку з сімейними обставинами.

Коли ворог почав повномасштабне вторгнення на нашу землю, Володимир Терешонок одразу, у лютому 2022 року, став на захист України. Був зарахований на військову службу у в/ч Повітряних сил України на посаді гранатометника відділення охорони взводу охорони. У 2024 року продовжив службу в 47 ОМБР. Був штаб-сержантом, навідником 2 механізованого відділення 3 механізованого взводу 6 механізованої роти 2 механізованого батальйону. На превеликий жаль, 6 квітня він загинув в Покровському районі Донецької області внаслідок мінометного обстрілу їх позицій. 

Джерело