Запарковані автомобілями проїзди та під’їзди до житлових будинків створюють перешкоду для оперативного порятунку життя людей (ВІДЕО) – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Сьогодні надзвичайники Дніпра спільно з представниками ЗМІ перевірили, як водії поступаються дорогою пожежним авто та за яких обставин вогнеборцям вдається під’їхати до житлових будинків. Важливо відзначити, що кожна хвилина, втрачена при ліквідації пожежі чи аварії, може призвести до людських жертв та значних матеріальних збитків. Тому пожежно-рятувальні підрозділи мають бути оперативними, щоб дістатися місця виклику у найкоротший час.

На сьогоднішній день існує проблема доступного під’їзду машин, а особливо великогабаритних. Вдень ці прикрі випадки спостерігаються в центральному районі міста, а для спальних масивів вони характерні вночі. Наприклад за 7-10 хвилин, однокімнатна квартира встигає практично повністю вигоріти, а надзвичайникам інколи доводиться близько 15 хвилин витрачати на дорогу. І саме через неправильне паркування автомобілів біля багатоповерхових житлових будинків та на в’їздах у двори існує велика перепона для проведення оперативних рятувальних дій представниками ДСНС Дніпропетровщини. Все це є чималою загрозою для мешканців усього будинку, де виникає пожежа.

Через хаотичне паркування автомобілів буває зовсім неможливо розгорнути автодрабину для рятування людей з верхніх поверхів. Тож, наш сьогоднішній захід, має на меті вкотре звернути увагу містян на те, що впорядковане паркування машин, у тому числі на проїжджих частинах вулиць, є одним з головних чинників вчасного прибуття рятувальних підрозділів для порятунку людського життя.

За задумом, сьогодні представники Служби порятунку «101» проїхали  вулицями Старокозацька, Короленко та Воскресенська.  Але вже на початку проведення заходу ДСНСники зіткнулися з проблемою заторів та тим, що не всі водії транспортних засобів поступаються спецавтівкам дорогою.

Наступна перепона надзвичайників чекала на одній з вулиць міста, де автівки були неправильно припарковані і пожежні машини зовсім не можуть проїхати вулицею та втрачають час.

Потім, приїхавши в той район міста, де тільки-но вчора сталася пожежа, внаслідок якої згоріло три автомобілі. Надзвичайники ледве потрапили на подвір’я багатоповерхових будинків та через хаотичне паркування не змогли заїхати та розгорнути автодрабину.

Сьогоднішній експеримент свідчить про те, що мешканці не розуміють всієї серйозності проблеми, адже вважають, що біда обійде їх стороною.

Рятувальники закликають – зрозумійте, що правильне паркування машин, у тому числі на проїжджих частинах вулиць, а також толерантне ставлення водіїв до пропуску спецавтомобілів ДСНС, які курсують по місту з увімкненими проблисковими маячками та звуковим сигналом – це головний чинник, який допоможе рятувальникам вчасно прибути для надання допомоги нашим містянам. 

Лічені секунди можуть стати вирішальними для тих, хто потребує невідкладної допомоги!

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *