14 травня: що було у Сумах і на Сумщині у неділю – Область – Сумские новости

ВС 14 мая 2023 в 22:43

Війна з росією

Вночі та вранці росіяни п'ять разів піддали обстрілам Зноб-Новгородську та Хотинську громади. Наслідки: пошкоджені центр надання адміністративних послуг та лінія електропередач. Протягом дня ворог близько 110 разів обстріляв з артилерії, гранатометів і мінометів Білопільську та Юнаківську громади. За попередньою інформацією, обійшлося без втрат.

Урочистості

Сьогодні Сумська 27-ма реактивна артбригада імені Кошового отамана Петра Калнишевського відзначила 15-річчя від дня свого заснування. Від початку повномасштабної війни з росією воїни артбригади дають гідну відсіч агресору, кожним своїм реактивним залпом наближаючи довгоочікуваний день Перемоги.

Культура

У просторі для жінок і дівчат "Вільна" пройшов майстер-клас, метою якого було виховання у підростаючого покоління любові до української культури, історії та традицій. Дітям, які взяли участь у майстер-класі, запропонували написати листи-побажання нашим воїнам, що сьогодні захищають Україну від російських загарбників.

Чудових результатів досягли у творчих конкурсах різних рівнів учні музичних шкіл №№1, 2 і 3. Молодці!

Євробачення

Переможцем Пісенного конкурсу "Євробачення – 2023" стала шведська співачка Loreen, яка виконала пісню "Tattoo", у якій порівняла свого коханого з татуюванням: "Ти в'ївся в мене, як татуювання".

На суб'єктивний погляд автора новини, однією з найкращих пісень-учасниць конкурсу, що минув, була композиція "Because Of You" бельгійського Монатіка – заводного і харизматичного співака Gustaph. Пісня написана в танцювальному стилі диско і випромінює суцільний позитив, якого сьогодні потребують особливо українські слухачі. А текст пісні просто вражаючий!

Густаф – Завдяки тобі

І навіть коли світ зводитиме мене з розуму,
Я вистою,
І це все завдяки тобі,
Завдяки тобі…

Пам'ятаєш, нас намагалися зламати?
Що ж, поглянь на нас тепер.
Ти сказала мені необхідні слова в найвідповідніший момент –
І звела мене з розуму.

Тепер я люблю себе набагато більше, ніж учора,
Адже життя коротке, і ми повинні святкувати кожну його мить.

#Parfin_muzyka

Gustaph – Because Of You

Джерела: Сумська обласна військова адміністрація, Сумська міська рада, ОК Північ