“Аби молодь могла реалізуватись”: в Івано-Франківську запускають курси з ведення бізнесу

В Івано-Франківську ініціювали курси з бізнесу для молоді спільно з Університетом Короля Данила та Бізнес-асоціацією.

Про це повідомив очільник міста Руслан Марцінків в програмі “Про головне в деталях”, пише Фіртка.

Як зазначив міський голова, кожен охочий може стати учасником курсів.

“Зараз є уже сорок учасників, ми хочемо сотню відібрати, можливо, буде більше. Це вперше така ініціатива міста, бізнесу та Університету Короля Данила – навчити й дати модулі. Бізнес взяв на себе зобов’язання – найкращі бізнес-плани, ідеї молодих людей профінансувати.

Тому звертаю увагу, що цей проєкт для людей віком від 18 до 30 років. Також, це можливість залучити молодь до власної справи. 

Чому нам важливо проводити різні проєкти? Нагадаю, що у нас 100 талановитих студентів щомісяця отримують стипендію, 50 студентів і ті, хто зараз отримає по НМТ 190 балів та більше, отримає від міста до 55 тисяч гривень.

Ми хочемо максимально стимулювати розвиток молоді в Івано-Франківську. Щоб молодь залишалася в місті та могла реалізовуватися. Тому що це теж важливий напрямок. Діти, молодь є пріоритетом для міста”, – каже Марцінків.

Посадовець додає: готові розглядати будь-які ініціативи, які покликані допомогти молодим людям себе реалізувати.

“Підприємництво, бізнес – це один з напрямків, де молода людина може себе спробувати та здобути знання, здобути кошти для себе та своїх рідних. Тому це цікавий проєкт.

Вперше так активно Бізнес-асоціація, а це понад 120 підприємств Івано-Франківська, об’єднались. Вони виявили велике бажання допомогти в реалізації цього проєкту”, – зауважив Марцінків.

Нагадаємо, на сесії міської ради прийняли ще одну програму підтримки талановитих, молодих людей, студентів. Ті, хто цього року матимуть середній конкурсний бал з НМТ 190 балів та більше, отримають від міста допомогу в сумі 55 тисяч гривень.

“Хто на державній формі навчання, то зможе використати на свій розвиток, а хто на платній то ми порахували, що ця сума в середньому складає рік навчання контрактника.

Тому талановитих дітей хочемо підтримати. Ті, хто здобудуть 190 балів отримають цю допомогу.

Крім того, з першого січня ми виплачуємо сто найкращим студентам Івано-Франківська стипендію. Це теж великий плюс та велика підтримка молоді від міста Івано-Франківська”, – зазначив Руслан Марцінків.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!

Читайте також:

Гарантоване робоче місце та державний грант: що передбачає новий законопроєкт про вищу освіту

Івано-Франківська міська рада звернулась до Міносвіти та ВРУ, щоб не об’єднувати університети у місті

Місто проти: Марцінків відреагував на можливість об’єднання університетів в Івано-Франківську