Дніпровський район: рятувальники навчили мешканців оцінювати безпеку власних помешкань – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

31-го серпня фахівці відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій Дніпровського району центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, спільно зі співробітниками 58-ої державної пожежно-рятувальної частини 8-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців селища міського типу Солоне Дніпровського району, щодо основних правил пожежної безпеки та запобігання пожежам у житлових оселях.

Рятувальники спілкувалися з місцевими жителями про важливість дотримання правил пожежної безпеки, адже це запорука збереження власного життя та майна.

Під час розмов рятувальники попередили мешканців про заборону спалювання сухої рослинності, розведення відкритого вогню поруч із господарськими будівлями та в лісах, а також розповіли, що більшість пожеж трапляються саме через ігнорування елементарних заходів безпеки.

Зокрема, у побуті необхідно слідкувати за справністю електромережі, дотримуватись правил безпеки при користуванні електроприладами, бути обережним із відкритим вогнем.

Особливу увагу рятувальники акцентували на безпеці дітей, порадивши у жодному разі не залишати малечу без нагляду, ховати подалі від допитливих оченят сірники, і запальнички, забороні їх пустощі з вогнем, а також навчати правил безпечної поведінки, адже нерідко допитливість малечі може стати причиною трагедії.

Кожному співрозмовнику рятувальники залишили пам’ятки на протипожежну тематику. А у разі надзвичайної події радили негайно телефонувати «101»!