Ілон Маск пропонує ядерними бомбами “оживити” Марс || Общественные новости

Нові ідеї зі створення нових колоній
16 серпня 2019 року багатовідомий розробник і підкорювач Космосу Ілон Маск (Elon Musk) запропонував термоядерними бомбами “оживити” Марс.
 
Таку ідею він виклав у своєму блозі в Твітері в форматі 2х слів – “Nuke Mars!”, що перекладається українською як “Вдаримо ядерною зброєю по Марсу”.
Ще 1 варіант перекладу слова “Nuke” – “знищити за допомогою ядерної зброї”… (Nuke – attack or destroy with nuclear weapons).
При цьому, така ідея сподобалась більш ніж 252 тисячам користувачів цієї соцмережі.
Та окрім “вподобайок”, допис почав збирати й “мемчики” (карикатури та візуалізовані насмішки).
 

 
Декілька років тому, а саме в 2015, Ілон Маск вже озвучував таку ідею та пояснив її сенс та зміст – за його розрахунками, потужні вибухи термоядерних снарядів на полюсах Марсу допоможе створити “мініатюрні Сонця” та розтопити льодовики на планеті. Це, в свою чергу, сприятиме “потеплінню” клімату на планеті й, відповідно, зробить її жилою для людей. Відповідно, якщо розтопити льодовики, це, в свою чергу, має звільнити з криги кисень до атмосфери Марсу та воду задля створення там водойм.
 
Ідея колонізувати Марс не покидає Маска й через те, що за даними вчених, швидкість і періодичність обертання Марсу за власною оссю й навколо Сонця та поверхня планети подібні до земних.
Але є й перепони – тамтешні розріджена атмосфера, занизька температура повітря (-60°C), відсутність води та високий рівень радіації.
 
Корреспондент – Валерія Котенко
 
Поделиться с друзьями
 
Почитать другие


Источник