Кам’янський район: співробітники ДСНС провели бесіди з населенням щодо безпечного відпочинку на воді – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

18 серпня співробітники відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій Кам’янського району центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичні бесіди з населенням міста Вільногірськ, щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та небезпечних подій під час відпочинку на воді.

Захід проводився з метою нагадати основні правила поведінки відпочиваючим на природі та на водних об’єктах.

Рятувальники зауважили, що купатися можна лише в місцях, які визначено місцевими органами виконавчої влади та обладнано для купання людей. Також, було наголошено про сувору заборону стрибків в воду, в не призначених для цього місцях, вживання спиртних напоїв під час та перед купанням і відпочинку дітей без нагляду дорослих на водних об’єктах.

Для забезпечення покращення знань населення представники ДСНС вручили листівки «На воді відпочивай з розумом» з основними рекомендаціями та нагадали номер телефону Служби порятунку «101».