Льотчика з Полтавщини провели в останню путь – ПОЛТАВА СЬОГОДНІ

Фото: Миргородська міська рада

Анастасія Татаренко31 березня 2024, 11:03

У Миргородській громаді попрощалися з льотчиком Дмитром Фішером, який з 2022 року вважався зниклим безвісти.

Про те, що льотчика провели в останню путь повідомили 30 березня у Миргородській міській раді. 

Життєвий шлях воїна

Дмитро Фішер народився 8 березня 1973 року. Після закінчення середньої школи в 1990 році вступив до Чернігівського льотного училища. Під час навчання воїн їздив на авіабазу в Миргород. Пілотом винищувача Су-27 Дмитро Фішер став у 1994 році. У 2012 році воїн закінчив Харківський університет Повітряних сил України. 

За час військової служби Дмитро Фішер обіймав посаду командира ланки, а потім командира авіаційної ескадрильї 831-ої бригади тактичної авіації. Він неодноразово виступав на міжнародних авіаційних показах у Польщі та Британії. В одному з британських авіашоу в складі української команди льотчик отримав приз за «Найкращий показ фігур вищого пілотажу серед країн, які не є членами НАТО».

Фото: Миргородська міська рада

Служив Дмитро Фішер в 40-ій бригаді тактичної авіації. У 2017 році воїн обіймав посаду заступника командира цієї бригади. У квітні 2022 року захисникові присвоїли орден «Богдана Хмельницького» III ступеня за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Фото: Миргородська міська рада

Останнє бойове завдання Дмитро Фішер виконав 5 червня 2022 року і з того дня вважався зниклим безвісти. Рідні та побратими жили в надії, що льотчик живий, проте у березні 2024 року експертиза ДНК підтвердила, що воїн загинув.

Фото: Миргородська міська рада

В день прощання миргородці, рідні та знайомі льотчика віддали йому останню шану. Із пілотом-героєм прощалися з усіма льотними традиціями та військовими почестями. Поховали воїна на Алеї Героїв у Миргороді. 

Світла пам’ять герою!