Воїн з Полтавщини прийняв останній бій – ПОЛТАВА СЬОГОДНІ

Анастасія Татаренко31 березня 2024, 12:03

У Полтаві біля Свято-Успенського собору провели в останню дорогу старшого солдата Сергія Ріпку, який загинув на Донецькому напрямку.

Про прощання з воїном повідомили у Полтавській міській раді 30 березня.

Бойовий шлях воїна

Сергій Ріпка народився 3 серпня 1979 року в місті Дружківка на Донеччині. Проживав воїн у Полтавській громаді. Закінчив загальноосвітню школу №11, а потім навчався в Полтавському електротехнічному коледжі. Отримавши професію електрика, працював у Полтаваобленерго.

У 2015 році Сергій Ріпка був призваний на військову службу за мобілізацією. У квітні 2016 року воїн уклав контракт з військовою частиною. Останнім часом проходив військову службу на посаді стрільця першої стрілецької роти.

Фото: Полтавська міська рада

17 березня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку Сергій Ріпка загинув внаслідок артилерійського обстрілу. 

Вічна пам’ять воїну!

Згадаймо імена полеглих захисників

За час військової служби Дмитро Фішер обіймав посаду командира ланки, а потім командира авіаційної ескадрильї 831-ої бригади тактичної авіації. Останнє бойове завдання Дмитро Фішер виконав 5 червня 2022 року і з того дня вважався зниклим безвісти. Рідні та побратими жили в надії, що льотчик живий, проте у березні 2024 року експертиза ДНК підтвердила, що Дмитро Вільгельмович загинув.

В день прощання миргородці, рідні та знайомі льотчика віддали йому останню шану. Із пілотом-героєм прощалися з усіма льотними традиціями та військовими почестями. Поховали воїна на Алеї Героїв у Миргороді. 

25 березня 2022 року Ігоря Андрущенка призвали до лав Збройних сил України по мобілізації. Він мав звання солдата та служив на посаді стрільця-санітара механізованого відділення. 21 серпня 2022 року, під час обстрілу російськими військовими воїн Ігор Андрущенко загинув поблизу Мазанівки на Донеччині. У нього лишилися батьки, дружина, двоє синів та сестра.

Влітку 2022 року Сергій Бутенко добровольцем пішов захищати Україну. Під час служби був нагороджений нагрудним знаком «Захиснику України», медаллю «Лицарський хрест», відзнаками командира оперативно-тактичного угруповання «Лиман» «Знак доблесті». 12 січня 2024 року, під час виконання бойового завдання у районі села Нововодяне на Луганщині воїн Сергій Бутенко загинув.