На Прикарпатті формують бригади, які будуватимуть фортифікаційні споруди на Донеччині

На Івано-Франківщині формують нові бригади, які будуватимуть фортифікаційні споруди на сході країни, зокрема, в Донецькій області.

Про це розповіла голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук в програмі “Про головне в деталях”, пише Фіртка.

Як зауважила Онищук, процес будівництва фортифікаційних споруд вже розпочався.

“Хочу зазначити, що наша область в усіх можливих заходах бере участь. Була потреба допомагати людям на Херсонщині – їхали туди, допомагали, прибирали, відновлювали будинки херсонцям. 

Зараз велика потреба фортифікаційних споруд. Наші підрядні організації будують якісні, бетонні системи фортифікацій та інженерні невибухові загородження в Донецькій області. Робота триває, Уряд виділив кошти для будівництва цих споруд.

Цьому передувала велика робота служби ДСНС, яка розміновувала усі території. Не тільки Донецьку область, але й Херсонську область. Бригади прикарпатських рятувальників, піротехніків їхали й розміновували територію. Це складно, але вони з цим завданням впорались”, – зазначає Світлана Онищук.

Онищук наголошує, з початку року на Донеччині прикарпатські піротехніки обстежили 545 га землі, виявили та знешкодили 88 вибухонебезпечних предметів.

“Бачимо, яка складна робота, в яких умовах, під обстрілами, працюють прикарпатські рятувальники. Проте вони розчистили територію і зараз там будують фортифікації від нашого ворога, щоб ми мали добру лінію оборони й захисту.

Тому область старається робити те, щоб забезпечити мир, спокій в державі. Завдання нелегкі. Але разом ми впораємось з тими завданнями, які покладені на нас”, – каже Світлана Онищук.

Посадовиця зазначила, що бригади укомплектовані.

“Звісно, проводимо роботи, розповідаємо, куди їдуть люди, які роботи будуть виконувати, яка це складність. Працюємо з підрядними організаціями.

Зараз ми повністю забезпечені людьми, які будують фортифікації на передових позиціях”, – підкреслила Онищук.

Нагадаємо, сорок комунальників з Івано-Франківської громади 14 березня добровільно вирушили у Донецьку область, аби зводити там фортифікаційні споруди.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!

Читайте також:

Нові правила взяття на військовий облік: прикарпатцям розповіли про зміни

Понад 12 пунктів: що відомо про виплати для військовослужбовців в Івано-Франківській громаді