Нікопольський район: фахівці ДСНС провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами щодо запобігання пожеж в екосистемах – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

У пожежонебезпечний період значно зростає ймовірність пожеж, основними причинами виникнення яких є сукупність погодних і людських факторів, недотримання правил пожежної безпеки в екосистемах.

Запобігання пожеж одне із головних завдань для рятувальників, тому 3 вересня співробітники 44 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели інформаційнороз’яснювальну роботу серед населення міста Покров щодо дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах.

Всім громадянами потрібно пам’ятати, що пожежі в екосистемах можуть спричинити тяжкі наслідки, зокрема, неконтрольоване поширення вогню на житлові будинки та поруч розташовані споруди, руйнування родючого шару ґрунту та загибель тварин.

Фахівці ДСНС нагадали мешканцям телефони екстрених служб міста, розповіли алгоритм дій у разі виникнення пожежі чи будь-якої іншої надзвичайної події, а для запобігання виникнення пожежі в екосистемах необхідно дотримуватись наступних правил:

– перебуваючи на природі не залишати вогнище без нагляду, обов’язково загасити його, залишаючи місце відпочинку;

– не розводити багаття в лісі;

– не залишати сміття на природі;

– в пожежонебезпечний період не кидати недопалки та сірники в суху рослинність;

– не спалювати сміття та суху рослинність в житловому секторі.

По завершенню розмови всім бажаючим були вручені інформаційні листівки «Бережіть екосистеми від пожеж.