Нікопольський район: рятувальники провели профілактично-роз’яснювальну роботу з підростаючим поколінням міста – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Діти – найменш захищена група населення від пожеж, адже вони не мають певних знань й навичок у галузі пожежної безпеки. Виходячи з цього 10 вересня рятувальники 44 ДПРЧ 7 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області  провели з підростаючим поколінням міста Покров та учнями КЗ «Середня загальноосвітня школа №4 м. Покров» профілактично-роз’яснювальну роботу на тему «Безпека дітей у побуті».

Під час проведення роз’яснювальної роботи фахівці Служби порятунку розповіли дітям про дії у надзвичайних ситуаціях, правила пожежної безпеки в побуті, при користуванні електричними приладами, газовими приладами, опалювальним обладнанням. У ході бесіди допитливу малечу ознайомили із методами гасіння і ліквідації пожеж, видами первинних засобів пожежогасіння та правилами користування вогнегасниками. Дітям розповіли про пожежі, які найчастіше виникають з найпоширеніших причин. Під час проведення профілактично-роз’яснювальної роботи відбувалась жвава бесіда. Діти розповідали про ситуації, учасниками яких були вони самі або їхні знайомі. Школярам нагадали номери телефонів пожежної та інших екстрених служб, засвоїли, до якого лиха можуть призвести пустощі з сірниками та електричними приладами. Також під час бесіди кожному були вручені відповідні інформаційні листівки та пам`ятки.

Робота з підростаючим поколінням є одним з пріоритетів діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Рятувальники, турбуючись про безпеку дітей, проводять профілактичні заходи і сподіваються, що бесіди не залишаться поза увагою молоді.