Павлоградський район: рятувальники провели профілактичну роботу з учнями шкіл. – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

9 вересня, з метою навчання підростаючого покоління правилам безпеки життєдіяльності, особовий склад 27-ї і 50-ї державних пожежно-рятувальних частин 6-го державного пожежно-рятувального загону та співробітники відділу цивільного захисту Павлоградського райуправління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, провели профілактичну роботу серед учнів шкіл міст Павлоград та Тернівка.

Під час бесіди, надзвичайники розповідали про статистику виникнення пожеж та травмування людей на них, називали основні причини їх виникнення. Поясняли дітям, як потрібно поводитися у випадку виникнення пожежі: негайно повідомити про пожежу до Служби Порятунку, за телефоном – 101, та чітко відповісти на всі питання диспетчера пожежно-рятувального підрозділу. За можливості, вийти з осередку виникнення займання. Головне не панікувати! Окремо рятувальники приділили увагу основним правилам поведінки при виявленні вибухонебезпечних і підозрілих предметів, розповіли малечі, як необхідно діяти в такій ситуації та зупинились на основних заборонах.

Метою цього заходу, в першу чергу, було навчити правилам безпеки життєдіяльності підростаюче покоління і попередити травмування та загибель дітей в різного роду надзвичайних ситуаціях.