Синельниківський район: рятувальники нагадують відпочиваючим правила безпеки під час відпочинку біля води – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Все більше людей масово вирушають на відпочинок до водойм. Не замислюючись над правилами безпечної поведінки, купаються у необладнаних місцях, нерідко – у стані алкогольного сп’яніння, пірнають у воду з катамаранів, причалів, та дамб, запливають далеко від берега. Така необачність стає причиною трагічних наслідків.

Аби попередити нещасні випадки під час відпочинку на водоймах, рятувальники продовж всього літнього періоду проводять роз’яснювальну роботу щодо попередження загибелі людей на воді. Так, 16-го серпня з метою попередження загибелі людей на водоймах, співробітники Синельниківського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області здійснили рейдові перевірки місць масового відпочинку громадян які не визначені для купання. Під час проведення заходу співробітники ДСНС нагадували відпочиваючим, що слід купатись тільки на спеціально відведених місцях, де є усі необхідні засоби для порятунку потопаючого. Як показує практика, занепокоєння в багатьох випадках викликають діти та підлітки, які під час літніх канікул залишаються без нагляду дорослих. Тому особливу увагу в ході рейду рятувальники приділяли саме їм. Після проведеної роботи є певні сподівання на те, що нещасних випадків на воді поменшає. Адже основною метою навчань є і залишається попередження таких подій з травматизму та загибелі людей, що виникають внаслідок недотримання правил поведінки на водоймах.

Рятувальники вкотре нагадують громадянам, що вода, як і вогонь, помилок не пробачають!