В ОК Південь розповіли про шанси росіян прорватися на правий берег Херсонщини

342 Фото ілюстративне

Правобережжя Херсонської області міцно укріплене, російські війська не мають шансів на просування.

Про це в етері телемарафону «Єдині новини» повідомила керівниця координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк передає Укрінформ.

«Продовжуючи тему російського ІПСО, хочу наголосити, що правий берег міцно укріплений. Ворог не має жодного шансу на просування. Вони спробували це під час своїх псевдовиборів. Але зрозуміли, що навіть на половині шляху в них не вистачить ані ресурсу, ані сил, ані можливостей», – сказала Гуменюк.

Вона зауважила, що росіяни, не маючи можливості досягнути правого берега, часто використовують дрони.

« Дрони не тільки по наших позиціях, а й по мирних мешканцях. Щодня маємо повідомлення про удари в такий спосіб по приватній оселі, по приватній автівці, по місцю скупчення людей навколо пункту незламності», – сказала речниця.

Вона розповіла про ситуацію на лівому березі Херсонщини в районі Кринків та Козачих Лагерів, зауваживши, що росіяни «вишукують способи, які дадуть їм хоча б малесенький результат, тому що вже протягом кількох місяців вони намагаються штурмувати наші плацдарми, і в них нічого не виходить».

«Виходить тільки втрачати особовий склад . Мінус 60% – стійкий показник результату таких штурмів. За минулу добу ворог провів шість таких штурмів. Минулого тижня вони спромоглися на 15, 16, 13 штурмів на день. Але трішки змінили тактику. Така собі тактика тарганів, коли вони розосередилися маленькими купками для того, щоб і наші зусилля розосередити. Але не вдалося. Тому що ми прорахували такий штурм і дали відсіч ще більш гідну. Вони втрачали до 80 % особового складу. Тому вони повернулися до тої сталої тактики, яку мають зараз – проводять п’ять-шість штурмів на день», – додала Гуменюк.

Читайте також: В ОК Південь прокоментували інформацію щодо розстрілу українських військовополонених біля села Кринки.