Криворізький район: фахівці ДСНС провели для школярів акцію «Запобігти Врятувати Допомогти» – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

11 вересня для учнів Зеленодольського ліцеїв №1 та №2, рятувальники 20 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели громадську акцію «Запобігти Врятувати Допомогти», мета якої – звернути увагу дітей та вчителів на проблему безпеки власного життя та здоров’я.

Під час акції фахівці ДСНС звернули особливу увагу дітей на дотримання правил безпечної поведінки де б вони не були – в школі, вдома, чи на прогулянці, а також про загрозу життю та здоров’ю у разі недотримання правил поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

Під час практичної частини заходу, рятувальники продемонстрували школярам обладнання та спорядження вогнеборців. Діти із задоволенням приміряли обладунки бійців ДСНС та загасили умовну пожежу.

Для кращого засвоєння інформації співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій провели тестування школярів з пожежної безпеки. Всі хлопці та дівчата з завданням впорались на відмінно.