На Дніпропетровщині відбулись командно-штабні тренування (ВІДЕО) – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

Ліквідація лісових пожеж та загорянь на відкритих територіях пов’язана з подоланням великих труднощів, витратою значних матеріальних і людських ресурсів.

Від своєчасного виявлення займання та вмілого його гасіння на початковій стадії залежить подальший успіх ліквідації пожежі та розміри завданих збитків.

Сьогодні, 19-го серпня, з метою покращення показників оперативності і злагодженості дій при виконанні службових обов’язків, на території лісових господарств Криворізького, Синельниківського, Нікопольського та Новомосковського районів проведено командно-штабні тренування до яких, окрім фахівців ДСНС, були залучені співробітники Національної поліції, а також представники лісових господарств.

В ході тренувань перевірявся стан готовності ланок територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту до виконання завдань за призначенням.

Спеціалізовані служби районів на практиці продемонстрували дії в умовах можливої надзвичайної ситуації. 

Так, для втілення тактичного задуму тренувань, в зазначених районах створювались штаби з ліквідації умовних пожеж.

Вогнеборці ліквідовували умовні займання в лісах та захищали поруч розташовані населені пункти від вогню. Співробітники Національної поліції, у свою чергу, здійснювали оповіщення місцевого населення про необхідність евакуації.

Тренування дозволили виявити слабкі місця в організації управлінських дій керівників гасіння пожеж, недоліки в роботі штабів з ліквідації надзвичайних ситуацій та місцевих комісій ТЕБ та НС, що надає змогу уникнути їх, у разі виникнення реальної загрози.