Віталій Полтава загинув у бою – ПОЛТАВА СЬОГОДНІ

Віталій Полтава

Колаж ЗМІСТу

Анастасія Добряк11 квітня 2024, 14:04

Віталій Полтава загинув у бою на східному фронті. Майже три місяці тривали пошуки героя.

У квітні загибель захисника підтвердили. Віталій Полтава загинув 19 січня 2024 року. Про це 11 квітня повідомили у Сергіївській громаді.

Віталій Полтава поліг на фронті

Воїн народився 8 серпня 1971 року. Віталій Полтава мешкав у селі Розбишівка, а з російсько-українською війною став воїном. Життя Віталія Полтави обірвав бій на Донеччині 19 січня. Відтоді про його долю не було нічого відомо:

«Наш герой віддав найцінніше – своє життя. Сергіївська громада висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого Захисника. Разом з Вами схиляємо голови у глибокій скорботі», – пишуть у громаді..

Віталій ПолтаваВіталій Полтава

Про дату прощання з героєм стане відомо згодом.

Світла памʼять воїну!

Згадаймо полеглих на фронті земляків.

ЗМІСТ писав, що 8 квітня біля Свято-Успенського собору в Полтаві відбулося прощання з воїном Євгенієм Петренком, який загинув на Харківщині. Старший солдат Євгеній Петренко народився 2 серпня 1989 року в Полтаві.

Воїн Володимир Слива став на захист України в 2022 році. Його життя обірвалося у стрілецькому бою на Донецькому напрямкові 31 березня. Життя старшого солдата забрала ворожа куля. У військовослужбовця залишилися батьки, громадянська дружина, сестра та брат.

Полтава попрощалася з воїном, чиє життя забрала артилерійська дуель на Донеччині. Андрій Масленніков народився 2 вересня 1987 року в Полтаві. Навчався він у Полтавській загальноосвітній школі №13, а потім закінчив Полтавську державну аграрну академію, де здобув спеціальність інженера-механіка.

З перших днів повномасштабної війни захисник приєднався до лав 116-ої бригади 144 батальйону територіальної оборони. Служив на посаді кулеметника стрілецької роти. Воїн брав участь у боях поблизу Соледару та стримував ворога поблизу Авдіївки та Мар’їнки.