У Рівному збирають кошти на 100 FPV-дронів

У Рівному виготовляють дрони. Волонтери поставили амбітну ціль — зібрати кошти на 100 FPV-дронів, які передадуть захисникам.

"Нашим захисникам нині не вистачає зброї, якою можна бити ненависного ворога. І ми хочемо їм допомогти. Проєкт “Рівненська сотня” передбачає збір коштів, виготовлення та передачу наших захисниках 100 Рівненських FPV-дронів. Необхідна сума — 1, 7 млн грн. Такий проєкт можна реалізували лише разом. Звертаємось до усіх небайдужих громадян, колективів, організацій, фірм, підприємців, закладів, церков долучитися до “Рівненської сотні”. Для цього потрібно зібрати до загальної скарбнички еквівалент вартості хоча б одного дрона, що становить 17 000 грн. Ваших дронів у “Рівненській сотні” може бути і більше, а це 3, 5, 10 — залежно від ваших можливостей. Але навіть 3-5 тисяч гривень теж будуть вашим вагомим внеском у спільну справу", — кажуть ініціатори збору. 


Якщо ви бажаєте долучитись до “Рівненської сотні” — заповніть форму. Вас внесуть до внутрішнього реєстру, нададуть необхідну інформацію, а також фото та відео, які можна використовувати для збору. 

https://forms.gle/vgahH2r9sngFg3Hr9  

Долучитися гривнею на збір можна тут:

Картка приват Fedir Bolba 

4149629301398939 

PayPal: [email protected] 

Монобанка