З якими питаннями звертаються до народного депутата України (ФОТО) 

Наші читачі іноді цікавляться, з якими питаннями звертаються до народних депутатів України громадяни на офіційних прийомах. Представнику редакції пощастило бути присутнім на черговому прийомі громадян у народного депутата України Сергія Штепи в Запоріжжі та побачити на власні очі, як відбувається прийом у нардепа. 


Нас вразила різноманітність питань від громадян. На прийомі озвучувались питання стосовно процедури спрощення реєстрації місця тимчасового перебування ВПО та численні скарги на абсолютну бездіяльність міської влади Запоріжжя. Слід зазначити, що частина цих питань відноситься до повноважень не народного депутата, а міської влади або уряду. Тим не менш, люди інколи звертаються саме до народного депутата як до інстанції останньої надії, якщо більше ніде їм не допомогли. 

“Вже готуються депутатські звернення до відповідних органів та установ. Під час війни потрібно діяти рішуче та швидко: кожна хвилина має особливе значення», — прокоментував Сергій Штепа.

 
«Цікаво, що половина звернень тією чи іншою мірою стосувалась цифровізації документообігу та державних послуг. Раніше багатьох це лякало, тепер – навпаки. Ніщо не зупинить ідею, час якої настав”, — підкреслив народний депутат, заступник голови Комітету з питань цифрової трансформації. 

народного депутата

Раніше ми повідомляли, що всі повноваження Запорізької облради передаються голові ЗОВА Івану Федорову.