Руслан Кадук. Помер воїн, який пройшов тяжкі бої

Руслан Кадук

Колаж Змісту

Анастасія Добряк02 квітня 2024, 14:04

Семенівська громада прощатиметься з українським захисником.

Руслан Кадук навіки повертається до рідної громади 3 квітня. Його серце зупинилося 1 квітня.

Старший солдат, старший стрілець роти охорони Кременчуцького територіального центру комплектування та соціальної підтримки Руслан Кадук. Захисник народився 15 листопада 1978 року у Ганнівці на Кіровоградщині.

З березня 2022 року захищав Україну, відзначаючись сміливістю та мужністю, пишуть земляки з Семенівки. 

«Він пройшов справжнє пекло боїв, але отримавши поранення та контузії, не полишив службу і продовжував перебувати у лавах Збройних Сил України», – пишуть земляки.

Руслан Кадук

1 квітня його серце зупинилося. 3 квітня о 12:00 Руслан Кадук повернеться до Семенівки, де відбудеться церемонія прощання із захисником.

Згадаймо полеглих захисників України.

Останній бій на Донеччині прийняв молодший сержант з Полтавщини. Ростислав Пасічник був жителем села Пащенки на Полтавщині. 30 березня 2022 року чоловіка призвали на військову службу до лав Національної гвардії України. Воїн обіймав посаду помічника начальника варти відділення начальників варти 2-ї стрілецької роти 2-го стрілецького батальйону.

Юрій Бутрим служив у лавах третьої окремої штурмової бригади. Поліг під час виконання бойового завдання на Донеччині. Чин відспівування воїна звершили у Карлівці. Земляки зустріли свого героя на колінах. Місцем останнього спочинку Юрія Бутрима стала Алея Героїв у Затуриному.

У Полтаві провели у вічність старшого солдата Сергія Ріпку, який загинув на Донецькому напрямку. Життя воїна забрав артилерійський обстріл під час виконання бойового завдання.

Полтавщина провела у вічність льотчика Дмитра Фішера, який загинув майже 2 роки тому на Запоріжжі. Останнє бойове завдання воїн виконав 5 червня 2022 року і з того дня вважався зниклим безвісти.